Kristīgajai pasaulei nozīmīgajā Lielajā Piektdienā Rīgas Domā skanēs mūzika, kas runā par Klusās nedēļas notikumiem un aicina uz pārdomām un apceri, stiprina un ļauj sirdij atplaukt Lieldienu gavilēs.  Latvijas Radio koris un Sinfonietta Rīga diriģenta Sigvarda Kļavas vadībā katedrāles velves pieskandinās ar diviem izciliem opusiem – pašmāju meistara Jura Karlsona Adoratio un mūsdienu ievērojamākā skotu komponista Džeimsa Makmilana Stabat Mater.

Dievišķais klusums

Latvijas Radio korim un Sigvardam Kļavam jauna koncertprogramma  - Dievišķais klusums

Kategorijā "Gada uzvedums" laureāts ir koncertuzvedums Zemgales gredzens, diriģents Sigvards Kļava, režisors Roberts Rubīns. Rīkotājs – Latvijas Koncerti.

 Radošā komanda:

Latvijas Radio koris

Latvijas Radio bigbenda grupa

Mūziķi | Oskars Petrauskis, Raimonds Petrauskis

Dejotāji | Lilija Lipora, Guntis Spridzāns

Muzikālais vadītājs un diriģents | Sigvards Kļava

Libreta autore | Inese Zandere

FestivālaSaxophonia ceturtā koncerta programmā, kas izskanēs 22. februārī Svētā Jāņa baznīcā, dzirdēsim četru latviešu komponistu – Riharda Dubras, Jāņa Lūsēna, Selgas Mences un Riharda Zaļupes –darbus, veltītus neparastam un saistošam mūziķu sastāvam, kurā festivālā dominējošajam saksofonam pievienojas balss un ērģeles. Trīs opusi radīti īpaši šim vakaram un piedzīvos pirmatskaņojumu.

DAUGAVA

Otrdien, 12. februārī tika sadalītas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons 2019”. 
Par labāko akadēmiskās mūzikas albumu žūrija atzina Mārtiņa Brauna albumu “Daugava” (Latvijas Radio koris, Sigvards Kļava, Mārtiņš Brauns; izdevējs: SKANI). Komponists tika sumināts arī par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikā.