Senās mūzikas festivāla ietvaros 8. jūnijā Latvijas Radio koris kopā ar ievērojamo franču ērģelnieku Frediju Eihelbergeru diriģenta Kaspara Putniņa vadībā sniegs koncertu, kura centrā likts ziemeļvācu baroka lielmeistars Dītrihs Bukstehūde ar izslavētajiem sava laika ērģelniekiem un amata brāļiem Johanu Sebastiānu Bahu un Johanu Gotfrīdu Valteru.

Lielajā ģildē 4. maijā notiks koncerts "Mārtiņš Brauns - Latvijai!", svinot un atceroties latviešu komponista 70.dzimšanas dienu.

Pirmatskaņojumu muzikālais stāts - ekspozīcija KORONETES piedzīvos 2022. gada 28. aprīlī Mūzikas Namā DAILE!

 

Piņģerots. Adatas. Diegu spoles, gali. Dzīpari. Stikla pērlīšu spēle. Aptumšotajā istabā maza lampiņa izgaismo galdu. Radio klusināti skan Hendelis, Bahs Mocarts. Ir nakts stunda. Edītes  Pauls- Vīgneres  rokas darina vainagu- vienu no septiņdesmit pieciem. Vainags rodas to darinot. Vainaga zināšana ir galvā. Raksts klājas krāšņi un neparasti, bet to vada arī nejaušība.  Apaļā forma ir mūžīga. 

15. aprīlī 19.00 Rīgas Domā Latvijas Radio kora un diriģenta Sigvarda Kļavas Lielās Piektdienas koncerta programmā skanēs mūslaiku dižgaru, miera un gaismas nesēju mūzikā - Gijas Kančeli, Valentīna Silvestrova, Pētera Vaska, Riharda Dubras skaņdarbi korim, saksofonu kvartetam un sitaminstrumentiem. Koncertā Rīgas Domā uzstāsies arī Rīgas Saksofonu kvartets un sitaminstrumentālists Ivo Krūskops.