2020. gada novembrī Latvijas Radio koris kopā ar diriģentu Sigvardu Kļavu mūzikas nama Ondine paspārnē izdevis savu 17. albumu Šis jaunais albums, kurā ieskaņotas Antona Bruknera Latīņu motetes, ir izlase, kurā apvienoti dižā simfoniķa kora darbi, kas sarakstīti laika periodā no 1848. līdz 1892. gadam.

Aizvadītajā pavasarī, pārvarot pirmo neziņu un neizpratni pandēmijai sākoties, mazliet apmulsuši bet ar skatu nākotnē iecerējām šo sarunu ciklu, nezinot un minot, kad tiksimies klātienē, kad atsāksies kultūras dzīve…., tāda, kā to esam pieraduši baudīt….

 

Ja biļete iegādāta interneta veikalā www.bilesuparadize.lv, biļetes nominālvērtībai atbilstoša naudas summa tiek reversēta uz biļešu pircēja bankas kontu trīs darba dienu laikā bez atsevišķa klienta pieprasījuma.

Ja biļete iegādāta "Biļešu Paradīzes" kasē, biļetes nominālvērtībai atbilstoša naudas summa tiks atgriezta, klientam ar iegādāto biļeti vēršoties jebkurā "Biļešu Paradīzes" kasē visā Latvijā.

Pirmo reizi pie Radiofona mikrofoniem LRK stājās 1940. gada 1. novembrī ar programmu, kurā bija sakārtotas latviešu tautas dziesmu virknes. Un nu jau daudzu gadu garumā Latvijas Radio kora skaniskā vizītkarte gan Latvijā, gan tālu pasaulē, noslēdzot ikvienu koncertprogrammu, ir skaistā latviešu tautas mūzikas pērlīte “Dziedot dzimu, dziedot augu” Alfrēda Kalniņa apdarē.

Ņemot vērā to, ka Latvijas Radio kora māksliniekiem turpmākās divas nedēļas būs jāievēro ar vīrusa Covid 19 izplatību noteiktos ierobežojumus, ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra norādījumus un rūpējoties par koncertu apmeklētāju drošību, Latvijas Radio kora jubilejas koncerts “Sakrālie dziedājumi” 30. oktobrī Rīgas Sv. Jāņa baznīcā tiek atcelts. Visiem, kas iegādājušies biļetes uz šo koncertu, nauda tiks atgriezta. Ja biļetes ir iegādātas interneta veikalā bilesuparadize.lv, tad nauda tiek ieskaitīta biļešu pircēja bankas kontā bez klienta pieprasījuma likumā noteiktajos termiņos. Ja biļetes ir iegādātas Biļešu Paradīzes kasē, tad naudu par iegādātajām biļetēm var saņemt jebkurā Biļešu Paradīzes kasē.

Atvaijojamies par sagādātajām neērtībām, būsim veseli un drošībā, un tiksimies drīz!