Diriģents Sigvards Kļava - par Rīgas festivāla ietvaros topošo izrādi "Naktssardze". Tā būs skatāma 16. jūnijā Rīgas Sv. Pētera baznīcā un patlaban top, sadarbojoties ar režisoru Vladislavu Nastavševu un Jaunā Rīgas teātra aktrisi Gunu Zariņu. Sigvards Kļava: ""Naktssardze" nav ierindojama kādā žanriskā rāmītī - koncerts, koncertizrāde vai izrāde.

Jaunajā Rīgas teātrī pirmizrādi piedzīvojis Anatolija Marienhofa romāna "Ciniķi" dramatizējums, bet Rīgas festivālā 16. jūnijā gaidāma Gunas Zariņas un Latvijas Radio kora izrāde "Naktssardze". Ar abu uzvedumu režisoru Vladislavu Nastavševu tiekamies "Klasikas" studijā.

Satori.lv kultūras un patstāvīgās domas interneta žurnāls satika Sigvardu, lai parunātu par patriotismu, cilvēkiem, kuri dzied, un mūziku, kas ir kaut kas vairāk par notīm. Saruna par patriotismu un nepieradināto dziesmu pašam pie sevis.

Kamēr vieni sauļo vaigus Spīķeros pie Daugavas, mēs izvēlamies siltumu ar iespēju satikt citu kultūru gan akustiskās, gan gastranomiskās izpausmēs.

Pieci koncerti Japānā ir aizraujošs piepildījums maijā, kad nupat esam noslēguši "Latvijas gredzens" pirmo gredzenu un gatavojamies vairākiem mūzikas festivāliem Rīgā, Jūrmalā, Vācijā, Nīderlandē, Francijā.

Skatupunkti atšķiras, mainās un plūst.
LV100 ir konteksta veidotājs arī Latvijas Mobilais Telefons Straume LMT. Par nākamajiem nevis bijušajiem. Par pēctecību. Un jauno, kas liek rasties un radina.