17.11.2020

Aizvadītajā pavasarī, pārvarot pirmo neziņu un neizpratni pandēmijai sākoties, mazliet apmulsuši bet ar skatu nākotnē iecerējām šo sarunu ciklu, nezinot un minot, kad tiksimies klātienē, kad atsāksies kultūras dzīve…., tāda, kā to esam pieraduši baudīt….

Neziņa par nākotni kļuva par vadlīniju fiksēt dombiedrību ar Latvijas Radio korim īpašiem un būtiskiem komponistiem - runāt par kopā piedzīvoto, kopā paveikto, draudzību, pleca sajūtu, nākotnes sapņiem un skaistām atmiņām, piefiksēt šī brīža emocijas un atziņas un pats galvenais - dokumentēt stāstus par Komponistu un Kori…., domājot par Latvijas Radio kora 80. gadskārtu. Sarunās neatņemami bija ‘’Jubilejas mesas’’ gaidīšanas svētki, un tā noteikti skanēs tikai citā datuma un gada skaitļa kārtojumā……

Vasarā, kad sākām darbu, dzīve bija atgriezusies ierastajās siltajās čībās un šķita ka ļaunais vīruss kapitulējis, savukārt oktobra beigās, kad tuvojāmies video stāstu krājuma noslēgumam, atkal jau bijām citā realitātē. Un tā vien šķiet, ka visas šīs emocijas ir atstājušas savu nospiedumu mūsu sarunu audumā.

Pateicamies par atbalstu Valsts kultūrkapitāla fondam un vislielākā pateicība mūsu Īpašajiem skaņražiem Jurim Karlsonam, Pēterim Vaskam, Arturam Maskatam, Andrim Dzenītim, Santai Ratniecei un Ērikam Ešenvaldam, par atvērtu sirdi, uzticēšanos, mīlestības un cieņas apliecinājumu Latvijas Radio korim.

Sirsnīgs paldies sarunu vadītājām Gundai Vaivodei,Liene Jakovļevai, Ingai Zilinskai,Signei Lagzdiņai un Laumai Malnacei.

Paldies galerija ISTABA par viesmīlību un paldies Lindai Lūsei personīgi.

Sarunu cikla #Laikapstākļi darba grupa: Sigvards Kļava, Indra Vilipsone,Kaspars Balamovskis, Ivo Skanstiņš, Mārtiņš Kivlinieks, Dace Bula

Sarunu cikls ''Laikapstākļi ''
Sarunu cikls ''Laikapstākļi ''
Sarunu cikls ''Laikapstākļi ''
Sarunu cikls ''Laikapstākļi ''