26.09.2019

Rīt, 27.septembrī visā pasaulē kļūs pieejams jaunais Nacionālās ierakstu kompānijas SKANI albums ar poētisku nosaukumu " Vakara Impresija" . Albumā vienuviet apkopoti un pirmieskaņoti nesen korim sarakstīti Jura Karlsona, Pētera Vaska, Jēkaba Nīmaņa, Ērika Ešenvalda, Mārtiņa Viļuma, Maijas Einfeldes, Andreja Selicka un Artura Maskata skaņdarbi.  Ieraksts ieskaņots Latvijas Radio kora izpildījumā diriģentu Sigvarda Kļavas un Kaspara Putniņa vadībā.

Ierakstā apkopotos darbus vieno kopēja tematiska stīga - tie ir darbi, kas klausītāju mudina tiekties pēc gaišuma un garīguma.  " Tā ir mūzika, kas ir ļoti tīkama mūsdienu nogurušā klausītāja ausij. Tā ir mūzika, kas ideāli izceļ Latvijas Radio kora niansēto, tembrāli daudzveidīgo skanējumu" , skaidro Egīls Šēfers , SKANI izpildproducents.

Kā norāda E.Šēfers, ne velti Bertus Distributie, viens no SKANI globālajiem izplatītājiem, ir izvēlējies šo ierakstu īpašai kampaņai Pleasantly Classical, kas nodrošinās albumam pastiprinātu mediju un radio staciju uzmanību laikposmā no 27. septembra līdz par 2. janvārim. " Pieprasījums no izplatītāju puses jau tagad ir liels un esam jau izsūtījuši vairāk kā 600 CD" , stāsta Egīls Šēfers. 

SKANI izdoto albumu popularitāte pasaulē aug ar katru gadu un pēdējā gada laikā klausītāju skaits ir sasniedzis jau 300 000, pret iepriekšējā gada rādītāju ar  75 000 klausītājiem, tas ir ievērojams pieaugums. 

Albums būs pieejams tirdzniecībā gan Latvijā, gan vēl 80 pasaules valstīs un visās lielākajās digitālās lejupielādes un straumēšanas platformās no rītdienas 27.septembra. 

SKANI ir vienīgā mūzikas izdevniecība Latvijā ar plašu starptautisku izplatītāju tīklu. Pateicoties sadarbībai ar partneriem ASV, Nīderlandē un Lielbritānijā, SKANI izdotie latviešu mūzikas CD nonāk tirdzniecībā 80 pasaules valstīs, kā arī visās digitālās mūzikas platfromās kā Spotify, iTunes, Amazon Prime un citās. Pērn SKANI albumi sasniedza 300 000 klausītāju lielu auditoriju. SKANI ir Latvijas Mūzikas Informācijas centra zīmols, kas darbojas pateicoties VKKF un Kultūras Ministrijas atbalstam.

Vakara impresija
Vakara impresija
Vakara impresija
Vakara impresija